4. místo ... Lucie Kubášová (kvarta) ... Olympiáda v českém jazyce, okresní kolo, kategorie ZŠ a nižší ročníky gymnázií
5. místo ... Anna Johanová (kvarta) ... Olympiáda v českém jazyce, okresní kolo, kategorie ZŠ a nižší ročníky gymnázií
4.–6. místo ... Karolína Jaňovková (2. A) ... Přírodovědný klokan, kategorie Junior, umístění v okrese (z 362 soutěžících)
7.–8. místo ... Kritian Vagaši (kvinta) ... Přírodovědný klokan, kategorie Junior, umístění v okrese (z 362 soutěžících)
2.–3. místo ... Lucie Kubášová (kvarta) ... Přírodovědný klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese (z 212 soutěžících)
5. místo ... David Fleischmann (kvarta) ... Přírodovědný klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese (z 212 soutěžících)
19. místo ... Marie Hovorková (septima) ... Biologická olympiáda, krajské kolo, kategorie A
35. místo ... Kamil Hušpauer (septima) ... Biologická olympiáda, krajské kolo, kategorie A
57. místo ... M. Dolniak, F. Štembera, D. Tuhý (septima) ... Technologická olympiáda, školní kolo (soutěžilo 527 týmů)
286. místo ... K. Jaňovská, A. Masná, J. Jedinák (2.A) .. Technologická olympiáda, školní kolo (soutěžilo 527 týmů)
1. místo ... Lucie Kubášová (kvarta) ... Chemická olympiáda, okresní kolo, kategorie D
2. místo ... David Fleischmann (kvarta) ... Chemická olympiáda, okresní kolo, kategorie D
8. místo ... Kryštof Harant (kvarta) ... Chemická olympiáda, okresní kolo, kategorie D
2. místo ... Dominik Worth (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, umístění v okrese
6. místo ... Kejřová Markéta (prima) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, umístění v okrese
7. místo ... Vojtěch Plaček (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, umístění v okrese
9.–11. místo ... Petr Peksa (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, umístění v okrese
5.–6. místo ... Lucie Kubášová (kvarta) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese
1. místo ... Šimon Blovský (1.B) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
2. místo ... Ondřej Bursík (oktáva) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
3.–4. místo ... Jan Peca (3.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
3.–4. místo ... Vít Pokorný (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
6. místo ... Petr Šašek (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
7. místo ... Jiří Hasilík (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
8. místo ... Martin Dolniak (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
9.–10. místo ... Karolína Petránková (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
1. místo ... David Fleischmann (kvarta) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie I.
5. místo ... Anna Johanová (kvarta) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie I.
8.–9. místo ... Lucie Kubášová (kvarta) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie I.
3. místo ... Tomáš Kusý (2.A) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie II.
4. místo ... Michal Fikrt (3.A) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie II.
8. místo ... Matěj Červenka (septima) ... Dějepisná olympiáda, okresní kolo, kategorie II.
9. místo ... David Fleischmann (kvarta) ...Dějepisné olympiáda, kategorie 8. a 9. tříd ZŠ, krajské kolo
Když opomenu zástupy lidí čekající na lístek v půlhodinové frontě, Gaudeamus mě příjemně překvapil, nejde pouze o bezhlavé rozdávání letáků. Na rozdíl od dne otevřených dveří na dané škole tam byla možnost zeptat se mnoho studentů vysoké školy, kteří mají různá zaměření či obory. Předali nám jejich zkušenosti a postřehy. Největší stánek měla fakulta ČVUT, kde byli studenti všech oborů na univerzitě. I přes hluk a ruch se s nimi dalo přátelský bavit o daném oboru či studentském životě na VŠ obecně. Například mi studentka kartografie a geodezie vysvětlila, že už neplatí stereotyp toho, že se pouze stojí a tupě měří povrch. Studenti používají vyspělé drony, a ve druhém ročníku se koná dokonce i týdenní zájezd. Ve vrchnímu patře se konaly přednášky různých škol, bohužel kvůli čekání ve frontě jsem prošvihl všechny technické školy, až na VŠ v Ostravě, kde studovat bohužel neplánuji.
3. místo ... Tomáš Bolech (sekunda) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie I., okresní kolo
3. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie II.B, okresní kolo
2. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie III., okresní kolo
1. místo ... Stella Krejcarová (sekunda) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie VG I. B, okresní kolo
3. místo ... Jakub Falář (sekunda) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie VG I. B, okresní kolo
3. místo ... Klára Mrázová (kvarta) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie II. B, okresní kolo
4. místo ... Tereza Valkovičová (kvarta) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie II. B, okresní kolo
2. místo ... Jana Koláčková (septima) ... Olympiáda v ČJ, kategorie II., okresní kolo
11. místo ... Lucie Vrabcová (kvinta) ... Olympiáda v ČJ, kategorie II., okresní kolo
4. místo ... Dominik Worth (prima) ... úspěšný řešitel, Pythagoriáda, kategorie 6. ročník, okresní kolo
23.–24. místo ... Petr Peksa (prima) ... Pythagoriáda, kategorie 6. ročník, okresní kolo
7.–12. místo ... Eliška Racková (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
13.–14. místo ... Sára Pánovová (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník,okresní kolo
15.–19. místo ... Filip Vycpálek (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Martin Relich (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Ester Volfová (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Victoria Amálie Podroužková (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
3.–4. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
5. místo ... Štěpán Vrzák (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
6.–7. místo ... Veronika Vagašiová (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
3. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... úspěšný řešitel, Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
9.–10. místo ... Klára Mrázová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
12.–17. místo ... Pavla Popovičová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
18.–19. místo ... Tereza Valkovičová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
153. místo z 254 ... Kristian Vagaši (kvarta), Lucie Kubášová a Anna Johanová (tercie), Eduard Bräuner (sekunda) ... matematická soutěž MaSo, celorepublikové kolo
7. místo ... Tomáš Seifert (septima), Adéla Dundrová (kvinta), Kristian Vagaši (kvarta), Ondřej Kot a Ondřej Bílek (2.A) ... pIšQworky, oblastní kolo
1. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
2. místo ... Kristián Vagaši (kvarta) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
9. místo ... David Fleischmann (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
11. místo ... Anna Johanová (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
2. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Biologická olympiáda, kategorie D, okresní kolo
83. místo ... Tereza Hajšlová (prima) .... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 643)
45. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 558)
46. místo ... Kryštof Harant (tercie) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 583)
19. místo ... Mia Holčáková (kvarta) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 504)
1. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamín, umístění v okrese
3. místo ... Dominik Worth (prima) ... Matematický klokan, kategorie Benjamín, umístění v okrese
1. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese
2. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese
7. místo ... Jan Peca (2.A) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
9. místo ... Lucie Vrabcová (kvinta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
10. místo ... Marie Hovorková (sexta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
1. místo ... Jan Pastýřík (oktáva) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
2. místo ... Daniel Příbrský (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
3. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
4. místo ... Luca Mallica (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
7.–8. místo ... Aleš Novák (3.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
9.–10. místo ... Karolína Petránková (3.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
8. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Fyzikální olympiáda, kategorie B, krajské kolo
10. místo ... Michal Škoudlil (septima) ... Fyzikální olympiáda, kategorie B, krajské kolo
15.–16.. místo ... Martin Dolniak (sexta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie C, krajské kolo
11. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Biologická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
5. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
10. místo ... Adéla Hrbková (tercie) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
36. místo ... David Tuhý (sexta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
39. místo ... Adéla Dundrová (kvinta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
8. místo ...Kristian Vagaši (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
16. místo ... Jan Peca (2.A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
8. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
10. místo ... Petr Šašek (3.A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
1. místo ... Michal Fikrt (2. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
5. místo ... Tobiáš Kroupa (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
7. místo ... Adam Werner (4. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
3. místo ... Tobiáš Vitoušek (kvarta) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., okresní kolo
6. místo ... Dominik Worth (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
11. místo ... Alexandra Šidelková (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
3. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
9. místo ... Tomáš Malíček (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
6. místo ... David Fleischmann (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
8. místo ... Sofie Serdulová (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
1. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
4. místo ... Jiří Jan Šulc (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
6. místo ... Karolína Bártíková (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
6. místo ... přespolní běh, okresní kolo, mladší a starší žákyně
3. místo ... stolní tenis, okresní kolo, starší žáci
2. místo ... stolní tenis, okresní kolo, starší žákyně
1. místo ... stolní tenis, okresní kolo, SŠ dívky
4. místo ... stolní tenis, okresní kolo, SŠ chlapci
4. místo ... basketbal, okresní kolo, SŠ dívky
2. místo ... florbal, oblastní kolo, mladší žáci
3. místo ... florbal, okresní kolo, mladší žáci
2. místo ... kopaná, okresní kolo, SŠ chlapci
Podle sdělení dodavatele jídel (SŠT Most – Velebudice) do nové výdejny byli všichni strávníci (ti co odevzdali přihlášku ke stravování) během měsíce srpna vybaveni přihlašovacími údaji pro objednávání stravy po internetu a také bankovním účtem pro provedení platby. Majitelé karet ISIC budou využívat k odběru stravy tyto karty, ostatní budou mít v kanceláři školy k dispozici čip za 140 Kč. Sdělte prosím škole, pokud se vyskytly nějaké problémy. Jsme připraveni vám pomoci. Objednávání stravy probíhá přes www.strava.cz, zahájení se předpokládá od 1. 9. 2022, cena oběda pro žáka činí 40 Kč.
Jídelníčky a přihláška k dispozici pod textem.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání
Projekt je zaměřen na realizaci opatření v návaznosti na Krajský akční plán 2 a na schválenou Školskou inkluzivní koncepci Ústeckého kraje s cílem zvýšit kvalitu vzdělávání v kraji s důrazem na školy vzdělávající vyšší podíl žáků se SVP vč. žáků nadaných.
Projekt řeší problematiku předčasných odchodů žáků ze vzdělávání, které jsou vzhledem ke struktuře obyvatelstva a počtu sociálně vyloučených lokalit v Ústeckém kraji značným problémem. Soustřeďuje se na problematiku společného vzdělávání, tak aby docházelo nejen k rozvoji žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP) vč. žáků nadaných a jejich začlenění do školního prostředí, ale zároveň chce podpořit i pedagogické pracovníky v jejich odbornosti a metodickém vedení jak žáků se SVP, tak i nadaných žáků.
Cílem projektu je podpořit pedagogické pracovníky v rozvoji vědomostí, znalostí a kompetencí zaměřených na společné vzdělávání, zvýšit kvalitu vzdělávání v kraji s důrazem na školy vzdělávající vyšší podíl dětí a žáků se SVP vč. žáků nadaných, podpořit žáky se SVP v komunikačních dovednostech. Dále projekt cílí na propojení vzdělávání s provázaností na trh práce (oblast kariérového poradenství), zmonitorování hlavních příčiny předčasných odchodů ze vzdělávání a snížení jejich množství. Cílem projektu je také zvýšení kvality vzdělávání formou podpory vybraných aktivit škol jednotkovými náklady naplňujících opatření definovaná v krajském akčním plánu a školním akčním plánu.
Aktivity projektu:
- Řízení projektu
- Rozvoj kariérového poradenství
- Prevence předčasných odchodů ze vzdělávání
- Podpora rovných příležitostí ve vzdělávání
- Šablony SŠ a VOŠ III (Podpora škol formou jednotkových nákladů)
Podrobné informace o projektu a jednotlivých klíčových aktivitách včetně realizovaných a plánovaných akcí naleznete zde: https://rskuk.cz/podpora-uspesnosti-ve-vzdelavani-v-usteckem-kraji-uk-ikap-b2
3. místo ... Nikolas Nestler (kvinta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie vyšší stupeň gymnázia, okresní kolo
4. místo ... Klára Špačková (septima) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie vyšší stupeň gymnázia, okresní kolo
2. místo ... Adéla Hrbková (sekunda) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie prima až sekunda, okresní kolo
4. místo ... Lenka Zajacová (sekunda) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie prima až sekunda, okresní kolo
1. místo ... Ema Černohorská (kvarta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie tercie až kvarta, okresní kolo
3. místo ... Lenka Půčková (kvarta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie tercie až kvarta, okresní kolo
1. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Olympiáda v německém jazyce, kategorie prima až sekunda (VGI.B), okresní kolo
1. místo ... Mia Holčáková (tercie) ... Olympiáda v německém jazyce, kategorie tercie až kvarta (VGII.B), okresní kolo
10.–16. místo ... Pavel Šváb (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
10.–16. místo ... Tomáš Bolech (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
10.–16. místo ... Petr Štefánik (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
10.–16. místo ... Jakub Falář (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
17.–20. místo ... Eliška Racková (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
21.–24. místo ... Sára Pánovová (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo
4.–5. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo
6.–8. místo ... Klára Mrázová (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo
6.–8. místo ... Mia Holčáková (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo
9.–11. místo ... Barbora Mikešová (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo
1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Pythagoriáda, okresní kolo
1. místo ... Samuel Kuláček (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, okresní kolo
9. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, okresní kolo
9. místo ... Samuel Kuláček (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
11. místo ... Lucie Švejkarová (1. A) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo
16. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie C, krajské kolo
98. místo ... Samuel Koláček, Jakub Michálek a Kristian Vagaši ... republikové kolo MaSo (231 soutěžících týmů)
218. místo ... Vendula Galliková, Anna Johanová, Leontýna Kotmelová , Lucie Kubášová ... republikové kolo MaSo (231 soutěžících týmů)
2. místo ... Jan Paluška (oktáva) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo
25. místo ... Karolina Treglerová (septima) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo
1. místo ... Štěpán Vrzák (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, okres Most
1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, okres Most
2. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, okres Most
3.–4. místo ... Vít Pokorný (2.A) ... Matematický klokan, kategorie Junior, okres Most
3.–4. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, okres Most
1. místo ... Jan Pastýřík (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, okres Most
3. místo ... Petr Fryček (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, okres Most
1. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Pangea (matematická soutěž), pořadí v kraji
3. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
28. místo ... Milena Illková (2. A) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
14.–15. místo ... Petr Šašek (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
14.–15. místo ... Ondřej Bursík (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
4. místo ... Tobijáš Vitoušek (tercie) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., okresní kolo
2. místo ... Pavel Duben (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
3. místo ... Mikuláš Polívka (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
4. místo ... Aleš Novák (2. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
17. místo ... Tobijáš Vitoušek (tercie) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., krajské kolo
6. místo ... Lucie Vrabcová (kvarta) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie I., okresní kolo
8. místo ... Jana Koláčková (sexta) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie II., okresní kolo
9. místo ... Kateřina Vodičková (3. A) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie II., okresní kolo
7.–8. místo ... Pavel Duben (septima), Mikuláš Polívka (septima), Tomáš Fojtík (3. A) ... Dějepisná soutěž pro gymnázia, krajské kolo
3. místo ... Kristian Kališko (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
5. místo ... Matyáš Končel (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
10. místo ... Tomáš Malíček (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
1. místo ... David Fleichmann (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
2. místo ... Anna Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
3. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
7. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
14. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
3. místo ... Tereza Posuchová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
4. místo ...Eliška Šlégelová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
5. místo ... Lukáš Bolech (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
18. místo ... Kristian Kališko (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, krajské kolo
3. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo
4. místo ... David Fleischmann (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo
7. místo ... Anna Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo
8. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, krajské kolo
12. místo ...Tereza Posuchová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, krajské kolo
4. místo ... Lucie Švejkarová (1. A) ... Astronomická olympiáda, kategorie 1.–2. ročník SŠ, krajské kolo
9. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Astronomická olympiáda, kategorie 8.–9. ročník ZŠ, krajské kolo
4. místo ... okresní kolo ve florbalu SŠ
1. místo ... okresní kolo v kopané SŠ
2. místo ... krajské kolo kopané SŠGymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, příspěvková organizace se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na povinně zveřejňovaný obsah webových stránek školy dostupné na adrese www.gtgm.cz dle jiného právního předpisu v rámci výkonu působnosti v oblasti veřejné správy na úseku školství, vědy, výzkumu, vývoje, inovací, jiné tvůrčí činnosti a péče o děti a mládež nebo podle zákona o svobodném přístupu k informacím.
Tyto webové stránky jsou v souladu výše uvedenými předpisy s výjimkou starších fotografií, které ve fotogaleriích postrádají alternativní textový popis.
Na internetových stránkách jsou některé dokumenty ve formátech PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT a PPTX. Pro zobrazení souborů formátu PDF můžete zdarma použít prohlížeč Adobe Reader, pro zobrazení ostatních zde uvedených formátů zdarma sadu LibreOffice (OpenOffice) nebo licencovaný Microsoft Office.
Toto prohlášení bylo vypracováno dne 1. března 2021 na základě vlastního posouzení.
Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, se kterými se setkáte při používání tohoto webu, můžete poslat na adresu technického správce serveru pesicka(a)gtgm(.)cz.
V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 kontaktujte:
Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4
pristupnost(a)mvcr(.)cz
Vážení žáci,
plně si uvědomujeme, že současná situace je pro vás stále velmi nepříjemná.
Proto jsme připraveni podat vám pomocnou ruku. Počínaje touto chvílí nabízíme zdarma konzultace pro maturanty z chemie, matematiky či biologie. Stačí, když na této stránce vyplníte dotazník a naši studenti vás budou sami kontaktovat a domluví se na formě konzultací.
Dovolte mi, abych vám představila Hodiny moderní chemie distanční formou. Pořad Chemikem doma je cílen hlavně na žáky základních škol, ale užitečný a zábavný by mohl být i pro starší žáky. Pro žáky středních škol připravujeme videa s tématikou Hodin moderní chemie v rámci HMCH on-line.
Dana Bílková
3. místo ... Štěpán Vrzák (prima) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z6
7. místo ... Andrea Pilná (prima) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z6
6. místo ... Jakub Michálek (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
8. místo ... Karolína Vocásková (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
12.–13. místo ... Adam Fišer (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
11.–12. místo ... Petr Fryček (loňská kvinta) ... Matematická olympiáda, krajské kolo, kategorie C
7. místo ... Kateřina Balášová (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
8. místo ... Lukáš Městka (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
10. místo ... Vojtěch Vyskočil (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
1. místo ... Kristian Vagaši (prima) ... Matematický klokan, okres Most
1. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Matematický klokan, okres Most
2. místo ... Jiří Hasilík (1. A) ... Matematický klokan, okres Most
1. místo ... Julie Jarolímová, Karolína Koucká, Klára Marková, Jan Paluška, Adéla Schmidtová (septima) ... Visionáři Mostecka (enviromentální soutěž firmy Sev.en Energy)
29. místo ... Pavel Souček (kvinta) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
30. místo ... Daniel Příbrský (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
62. místo ... Milena Illková (1. A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
26. místo ... Klára Marková (septima) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
8. místo ... Michal Škoudlil (kvinta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo
20. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo
34. místo ... Julie Jarolímová (septima) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo
21. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
27. místo ... Aleš Novák (1. A) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
47. místo ... K. Vagaši, S. Serdulová, L. Drdová (sekunda) ... MaSo, republikové kolo
87. místo ... L. Kubášová, L. Kotmelová, A. Johanová (prima) ... MaSo, republikové kolo
98. místo ... Š. Vrzák, M. Získal, K. Harant (prima) ... MaSo, republikové kolo
128. místo ... A. Pilná, S. Druhošová, V. Vagašiová (prima) ... MaSo, republikové kolo
3. místo ... David Fleischmann (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
9. místo ... Štěpán Vrzák (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
3. místo ... Kristián Vagaši (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
4. místo ... Jana Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Tobijáš Vitoušek (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
3. místo ... Samuel Koláček (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
1. místo ... Marie Hovorková (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Florian Štembera (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
4. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
1. místo ...Tereza Posuchová (septima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
6. místo ... Sabina Faberová (septima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo