Úspěchy v soutěžích 2021/2022

JAZYKOVÉ SOUTĚŽE

3. místo ... Nikolas Nestler (kvinta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie vyšší stupeň gymnázia, okresní kolo

4. místo ... Klára Špačková (septima) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie vyšší stupeň gymnázia, okresní kolo

2. místo ... Adéla Hrbková (sekunda) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie prima až sekunda, okresní kolo

4. místo ... Lenka Zajacová (sekunda) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie prima až sekunda, okresní kolo

1. místo ... Ema Černohorská (kvarta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie tercie až kvarta, okresní kolo

3. místo ... Lenka Půčková (kvarta) ... Olympiáda v anglickém jazyce, kategorie tercie až kvarta, okresní kolo

1. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Olympiáda v německém jazyce, kategorie prima až sekunda (VGI.B), okresní kolo

1. místo ... Mia Holčáková (tercie) ... Olympiáda v německém jazyce, kategorie tercie až kvarta (VGII.B), okresní kolo

PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE

10.–16. místo ... Pavel Šváb (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

10.–16. místo ... Tomáš Bolech (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

10.–16. místo ... Petr Štefánik (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

10.–16. místo ... Jakub Falář (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

17.–20. místo ... Eliška Racková (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

21.–24. místo ... Sára Pánovová (prima) ... Pythagoriáda, okresní kolo

4.–5. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo

6.–8. místo ... Klára Mrázová (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo

6.–8. místo ... Mia Holčáková (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo

9.–11. místo ... Barbora Mikešová (tercie) ... Pythagoriáda, okresní kolo

1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Pythagoriáda, okresní kolo

1. místo ... Samuel Kuláček (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, okresní kolo

9. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, okresní kolo

9. místo ... Samuel Kuláček (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo

11. místo ... Lucie Švejkarová (1. A) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo

16. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie C, krajské kolo

98. místo ... Samuel Koláček, Jakub Michálek a Kristian Vagaši ... republikové kolo MaSo (231 soutěžících týmů)

218. místo ... Vendula Galliková,  Anna Johanová, Leontýna Kotmelová , Lucie Kubášová ... republikové kolo MaSo (231 soutěžících týmů)

2. místo ... Jan Paluška (oktáva) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo

25. místo ... Karolina Treglerová (septima) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo

1. místo ... Štěpán Vrzák (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamin, okres Most

1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, okres Most

2. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, okres Most

3.–4. místo ... Vít Pokorný (2.A) ... Matematický klokan, kategorie Junior, okres Most

3.–4. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, okres Most

1. místo ... Jan Pastýřík (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, okres Most

3. místo ... Petr Fryček (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, okres Most

1. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Pangea (matematická soutěž), pořadí v kraji

3. místo ... Ondřej Bursík (sexta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo

28. místo ... Milena Illková (2. A) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo

14.–15. místo ... Petr Šašek (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo

14.–15. místo ... Ondřej Bursík (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo

SPOLEČENSKOVĚDNÍ SOUTĚŽE

4. místo ... Tobijáš Vitoušek (tercie) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., okresní kolo

2. místo ... Pavel Duben (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo

3. místo ... Mikuláš Polívka (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo

4. místo ... Aleš Novák (2. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo

17. místo ... Tobijáš Vitoušek (tercie) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., krajské kolo

6. místo ... Lucie Vrabcová (kvarta) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie I., okresní kolo

8. místo ... Jana Koláčková (sexta) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie II., okresní kolo

9. místo ... Kateřina Vodičková (3. A) ... Olympiáda v českém jazyce, kategorie II., okresní kolo

7.–8. místo ... Pavel Duben (septima), Mikuláš Polívka (septima), Tomáš Fojtík (3. A) ... Dějepisná soutěž pro gymnázia, krajské kolo

3. místo ... Kristian Kališko (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo

5. místo ... Matyáš Končel (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo

10. místo ... Tomáš Malíček (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo

1. místo ... David Fleichmann (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo

2. místo ... Anna Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo

3. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo

1. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo

7. místo ... Kristian Vagaši (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo

14. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo

3. místo ... Tereza Posuchová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo

4. místo ...Eliška Šlégelová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo

5. místo ... Lukáš Bolech (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo

18. místo ... Kristian Kališko (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, krajské kolo

3. místo ... Lucie Kubášová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo

4. místo ... David Fleischmann (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo

7. místo ... Anna Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, krajské kolo

8. místo ... Samuel Koláček (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, krajské kolo

12. místo ...Tereza Posuchová (oktáva) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, krajské kolo

4. místo ... Lucie Švejkarová (1. A) ... Astronomická olympiáda, kategorie 1.–2. ročník SŠ, krajské kolo

9. místo ... Adéla Dundrová (kvarta) ... Astronomická olympiáda, kategorie 8.–9. ročník ZŠ, krajské kolo

SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

 

OSTATNÍ SOUTĚŽE