Mgr. Kateřina Zámecká

V galerii si můžete prohlédnout výtvarné práce některých našich žáků, které vytvořili během uzavření škol.

středa, 02 říjen 2019 19:03

Kvarta na adaptačním kurzu

Žáci kvarty strávili dva dny 1. - 2. 10. na Klínech hraním stmelovacích, kooperativních a strategických her. Testovali si své schopnosti a posilovali spolupráci v lanovém parku, při minigolfu, teambuildingových hrách v lese a sportovních hrách v tělocvičně. Zároveň vyzkoušeli digitální detox, 24 hodin bez mobilních telefonů. Společně strávenými chvílemi jsme si ověřili, že adaptační pobyty mají svůj smysl nejen při vzájemném poznávání se, ale i po třech letech ve stejné třídě. Podporují rozvoj spolupráce, vzájemného respektu a osobní zodpovědnosti za atmosféru a vztahy v kolektivu.

 

čtvrtek, 13 červen 2019 07:16

Tercie na Uhelném safari 3. 6. 2019

Tercie se v rámci historicko-geografického kurzu podívala do lomu Vršany a na rekultivace. Žáci se za plného provozu seznámili s technologií těžby hnědého uhlí i obnovou krajiny po těžbě.

úterý, 26 únor 2019 11:50

sexta a 2.A v Karlíně

12. února si třídy sexta a 2.A vyjely do Prahy za kulturním zážitkem. Studenti navštívili baletní představení divadla Karlín Romeo a Julie. Toto ztvárnění známého milostného příběhu na hudbu Sergeje Prokofjeva, které vytvořil se členy souboru ND choreograf Petr Zuzka, bylo v mnohém překvapivé a netradiční. Obdivovali jsme nejen taneční umění, ale i kostýmy, masky a skloubení multimediálních prvků s klasickou scénou. 

středa, 12 duben 2017 09:19

Poradenské služby

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA

 
 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.