Mgr. Stanislava Trojáková

neděle, 06 říjen 2019 08:47

Krajské kolo SAP

Dne 3. 10. se naše děvčata zúčastnila krajského kola Středoškolského atletického poháru v Ústí nad Labem. Na "bednu" sice nedosáhla ale ceníme si jejich úsilí, snahy a ochoty reprezentovat naší školu. Děkujeme.

čtvrtek, 26 září 2019 19:26

Atletika

25. září se naše děvčata zúčastnila 38. ročníku Středoškolského atletického poháru. Soutěž se konala na atletickém stadionu v Mostě - Velebudicích. Našemu  družstvu konkurovaly týmy čtyř středních škol a výsledek byl opravdu úžasný!!! Zvítězily jsme a postupujeme do krajského kola, které proběhne 3. října v Ústí n/Labem. ( Tohoto úspěchu dosáhly naše studentky - atletky před 15 lety.) Děkujeme našim děvčatům za reprezentaci našeho gymnázia. Za školu běhaly, skákaly a vrhaly: Kateřina Zábojníková, Kateřina Balášová, Anna Vyskočilová, Lenka Bartošová, Saša Letalíková, Uliana Matiunina, Sára Šulcová a Tereza Salačová.

čtvrtek, 27 červen 2019 16:45

Projektový den

V úterý 25.6.2019 v rámci projektového dne se vybraní žáci našeho gymnázia zajeli podívat do Podkrušnohorského hornického muzea v Kopistech. Prohlídli si ukázky hlubinných i povrchových dolů a seznámili se s historií hornictví.

úterý, 25 červen 2019 09:07

Krajinou dříve a nyní

V rámci školního projektového dne jsme se spolu s našimi tělocvikáři paní Trojákovou a panem Bertlíkem vydali na cyklistický výlet krajinou Mostecka, která byla vytěžena a následně prošla rekultivací. V osm hodin ráno jsme se sešli před gymnáziem a prohlédli jsme si knihu ,,Země znovuzrozená" od autora Stanislava Štýse. V knize je spousta zajímavých informací a obrázků popisujících změny krajiny Mostecka. Po prohlédnutí knihy jsme vyjeli na cyklostezku směrem k chemickým závodům. Během cesty jsme pozorovali rekultivovaná místa. Když jsme přijeli k mosteckému jezeru, první skupina si pořídila pár snímků pro porovnání s knihou. Od mosteckého jezera jsme se přesunuli ke kostelu Nanebevzetí panny Marie, kde pořídila snímky i druhá skupina. Poté jsme se vrátili stejnou trasou zpět ke gymnáziu, kde jsme zpracovali pořízené fotografie do pracovního listu. Myslím si, že jsme si tento výlet užili a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o naší krajině.

Káťa Cafourková, 3. A

čtvrtek, 20 červen 2019 10:27

Atletika

Ve čtvrtek 20. 6. se na atletickém stadioně v Meziboří konal již 30. ročník memoriálu Milana Břacha. Jde o závod štafet na 4 x 60m, 10 x 200m (dívky) a 10 x 400m (chlapci). Postavili jsme družstvo mladších a starších žákyň, jejich nejlepším výsledkem bylo 3. místo ze štafety na 10 x 200m (ml. i st. žákyně). V krátkých štafetách získaly mladší žákyně 4. místo a starší žákyně 5. místo. Gratulujeme děvčatům za krásné 3. místo a děkujeme za snahu a reprezentaci školy. Za naši školu běžely: Anika Buck, Adéla Dundrová, Marie Hovorková, Bára Balášová, Lucie Scholzová, Zuzana Hurtová, Klára Špačková, Lucie Dufková, Sabina Rousová, Nguyen Linh a Anna Břicháčová.

středa, 22 květen 2019 18:01

Finále volejbalové ligy ZŠ

Letošního XXII. ročníku finále volejbalové ligy se zúčastnilo 5 škol. Hrálo se systémem každý s každým a k bodům ze základní části soutěže byly přičteny body z finálových zápasů. O 1 bod zvítězila SSZŠ před našimi volejbalisty, gratulujeme za krásné 2. místo. Třetí místo obsadila ZŠ Meziboří, čtvrté místo ZŠ Horní Jiřetín a na 5. místě skončila ZŠ s RVJ. Naši školu reprezentovali: Martin Lenc, Pavel Duben, Davod Hauptvogel, Tereza Posuchová, Adéla Schmidtová, Lada Schmidtová, Eva Gaubeová, Anna Břicháčová a Adéla Nosková. Děkujeme též rozhodčím Sabině Faberové a Báře Kohoutové.

neděle, 19 květen 2019 18:26

Plavu si, ani nevím jak...

...ale naši studenti vědí jak. Dokázali nám to na plaveckých štafetách základních a středních škol, které se konaly 16. 5. v litvínovském bazéně. V obou kategoriích zvítězili. Blahopřejeme a děkujeme za účast.Dvojnásobné poděkování patří studentům vyšších ročníků - za ochotu jít plavat :-).

pondělí, 29 duben 2019 14:12

Školní volejbalový turnaj

Děvčata z kvinty připravila volejbalový turnaj, na který se přihlásilo14 týmů (66 hráčů). Bojovalo se ve 4 skupinách a vítězné týmy postoupily do finále, kde se utkaly o 1. - 4. místo. Vítězem turnaje se stalo družstvo ve složení Ondra Novák, Karolína Vlková, Sára Šulcová a Nela Kratochvílová. 2. místo obsadil tým kvintánek - Sabina Faberová, Tereza Posuchová, Bára Kohoutová, Lada Schmidtová a Adéla Schmidtová. 3. místo patří učitelům - Janě Červenkové, Stáně Trojákové a Janu Bertlíkovi a 4. místo získal tým septimy - Káťa Zábojníková, Dominik Hochel, Jan Činoveský a Jan Brezáni. Děkujeme kvintánkám Sabině, Tereze, Báře, Ladě a Adéle za perfektní organizaci turnaje.

pondělí, 22 duben 2019 18:54

Velikonoční laťka

17. dubna se jsme se zúčastnili 19. ročníku soutěže středních škol ve skoku vysokém, kterou již tradičně pořádá SŠ Hamr. Této atletické discipliny se zúčastnilo 9 dívek a 9 chlapců ze 4 středních škol. Z našich skokanů si nejlépe vedl Jiří Heidenreich, který se přenesl přes laťku ve výšce 158 cm a získal tím krásné 2. místo. V dívčí části soutěže byla nejúspěšnější Anička Vyskočilová, která zdolala laťku ve výšce 144 cm a též skončila na 2. místě. Blahopřejeme k velmi pěkným výkonům a za reprezentaci školy děkujeme i ostatním závodníkům - Hance Dao, Natálce Polmové a Kátě Balášové.