středa, 06 únor 2019 16:02

Zavedla bych povinnou maturitu z matematiky a zvedla učitelům platy, říká Kristýna Komůrková Doporučený

Napsal(a)

Také v letošním kalendářním roce gymnázium spolupracuje na mnoha projektech s veřejnoprávní Českou televizí a nabízí svým žákům možnost nahlédnout na mediální výchovu také prakticky!

Po přednáškách Václava Moravce, Roberta Záruby, letní stáži Štěpána Kubičiny ve zpravodajství ČT, zářijovém natáčení reportáží pro FOKUS VM (živé vysílání v říjnu za účasti žáků) se nyní v diskusním pořadu OTÁZKY VÁCLAVA MORAVCE o školství a jeho problematice bavila přímo s ministrem také Kristýna Komůrková, žákyně sexty. V novém studiu OVM byla vůbec prvním středoškolákem, který byl tázán v živém přenosu! Za tuto úžasnou zkušenost a vřelé přijetí v ČT vděčíme celému týmu Otázek VM, zejména pak Petře Vykydalové a samozřejmě Václavu Moravcovi.

Věřím, že ani v budoucnu se naši zástupci ve světě médií neztratí, a naopak se s nimi na obrazovkách budeme vídat ještě častěji. Třeba Zuzka Tvarůžková, Ondřej Zamazal či Kamil Beneš jsou příkladem, že z litvínovského gymnázia to do velkého mediálního světa není daleko!


FOTOGALERIE OVM ZDE

Číst 927 krát Naposledy změněno středa, 06 únor 2019 16:58

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA

 
 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.